Курс боєць початківець

Інтенсивний курс "БОЄЦЬ ПОЧАТКІВЕЦЬ"

Київський спортивно-тренувальний центр «Кодо-кан» запрошує дітей, хлопців і дівчат на спеціалізований навчальний 2-денний курс “боєць початківець”

курс “боєць початківець”

Ми підготували спеціальну програму для початківців спортсменів, яка допоможе дізнатися їх можливості, визначити слабкі і сильні сторони, виконати комплекс вправ і отримати консультацію кваліфікованого тренера:

  • Як правильно харчуватися;
  • Як вибрати оптимальний режим тренувань і відпочинку;
  • Які фізичні вправи потрібно виконувати, щоб зміцнити організм і імунітет, надати тілу потрібні пропорції, домогтися результатів.
 

Подивіться, як пройшов наш 1-й курс

Увага! Кількість учасників обмежена. Наша мета - якісно провести навчання, тому в кожній групі буде максимум 10 осіб.

Перший день
 Тривалість: 1-2 години (в залежності від віку)
 Зміст: Ми познайомимо вас з системою загальних фізичних навантажень, розповімо, як правильно провести розминку і правильно виконати удар. Крім того, ми відпрацюємо прийоми нанесення ударів по мішках і лапах, виконаємо комплекс захисних вправ, навчимося технікам боротьби з падінням і страховкою, а також пояснимо, для яких цілей потрібно використовувати набуті навички.
 Місце проведення: зал СК "Атлет"
 Дата: 20 серпня
День другий
 Тривалість: 1-2 години (в залежності від віку)
 Зміст: Особливий акцент другого дня приділяється - вправам, швидкості, техніці стрибків, стану (виявлення фізичних можливостей організму). Початківці спортсмени будуть виконувати нормативи загальної фізичної підготовки. Після закінчення дистанції буде проведено естафету для виявлення моральних, вольових і лідерських якостей.
 Місце проведення: Стадіон СК «Атлет»
 Дата: 21 серпня
 

 

Увага! Навчальний курс розрахований на дітей від 5 років і старше, на хлопчиків і дорослих. Залежно від вікової групи бажаючих буде змінюватися комплекс вправ і система тренувань.

 

Після закінчення курсу спортсмени отримають подарункові сертифікати, батьки зможуть поспілкуватися з тренером і дізнатися всю цікаву інформацію про фізичний стан дитини, дізнатися, до якого виду спорту є схильність, як займатися вдома і справлятися з невтомною дитячою енергією.

Якщо ви або ваша дитина:

  • Надмірно активний;
  • Сором'язливий, стиснутий;
  • У нього зайва вага;
  • Фізично слабкий;
  • Проблеми із зором, спиною, опорно-руховим апаратом і інше.

Приходьте до нас! Пройдіть курс «Боєць-початківець», отримаєте кваліфіковані відповіді на всі питання, які вас хвилюють і цікавляться вашим здоров'ям, фізичними можливостями, правильним харчуванням ваших і ваших дітей.

Ми гарантуємо, що ви залишитеся задоволені!

 

Місце проведення тренувань:

 

Зробіть свій вибір на користь спорту і здорового способу життя!

Залиште заявку на БЕЗКОШТОВНЕ заняття!

Або зв'яжіться з нашим тренером +38(050)677-66-40!

Записатися на безкоштовне тренування!

Provide us with your phone number

Записатися на безкоштовне тренування!

Your callback has been sent sucessfully